אינטרקום וידאו

אינטרקום וידאו נקרא גם אינטרקום מצלמה או אינטרקום טלוויזיה. מדובר למעשה על מצלמת וידאו המשדרת למוניטור בבית מה שקורה בחוץ.

זוהי שיטה פופולרית וחדשנית שמהווה רשת ביטחון לדיירים ומונעת פריצות. על אינטרקום וידאו במאמר הבא.

 

לפתוח או לא לפתוח – זו השאלה

כשמדובר באינטרקום וידאו באמצעותו מצולמים האורחים, הזיהוי שלהם קל יותר מאשר זיהוי באמצעות הזדהות קולית מאחר וניתן להסוות את הקול.

כלומר, מי שמגיע לדירה נצפה על ידי הדיירים ולאחר שמזהים אותו פותחים לו את הדלת באמצעות לחצן.

אופציה זו יכולה להיות משולבת עם שפופרת שבה ניתן לשוחח עם האורח או מסך בלבד. בנוסף, למערכת האינטרקום יש קודן.

לחיצה של מספר סודי תפתח את הדלת ותאפשר לדיירי הבית להיכנס לבניין. היתרון של מצלמת הווידאו היא לראות ברגע נתון מה מתרחש בחוץ וכך להחליט אם לפתוח או לא לפתוח את הדלת. 

 

מצלמת וידאו איכותית

חברות אמינות ומקצועיות כמו קליק מערכות אבטחה מציעות מצלמות איכותיות עם מסכים צבעוניים כדי לקבל זווית רחבה על הצד החיצוני של הבית.

במקום להסתכל דרך העינית שבדלת רואים תמונה חדה ומחליטים אם לפתוח את הדלת. בבנייני מגורים שיטה זו היא האופציה הטובה ביותר מכיוון שכל דירה מחוברת למסך על פי המספר שלה.

דהיינו, מקישים את מספר הדירה והדיירים רואים על המסך את מי שלחץ על המספר שלהם, בעוד שבדירות האחרות לא מוטרדים.

במקרים רבים בני נוער משועממים לוחצים על מספרי דירות ובורחים, פורצים מנסים לפרוץ את הקוד הסודי או נעשים מעשי ונדליזם בבניין.

את הכל ניתן לראות באמצעות המצלמה שאף מקליטה את תצלומי הווידאו. למשל, אם שהיתם בחו"ל ובמהלך התקופה פרצו חלילה לדירה שלכם, מצלמת האבטחה תהיה הוכחה לחברת הביטוח על הפריצה.

 

מצלמת וידאו במכשיר החכם

כדי למנוע פריצות ניתן להתחבר למערכת האינטרקום באמצעות הסמארטפון ולראות מה קורה מתחת לבית שלכם בכל שעה ומכל מקום בעולם.

לפיכך, אם אתם שוהים בחו"ל ונראה לכם שיש ניסיון פריצה לדירה, תוכלו מיד להתריע על כך למשטרה. בנוסף, באמצעות המכשיר הסלולארי ניתן לפתוח את הדלת ואין צורך בתשתית מיוחדת.

בהנחה שאתם רחוקים מהבית תקבלו התראה מהמכשיר הנייד ותוכלו לצפות בתמונת הווידאו בזמן אמת ואז להחליט אם לפתוח או לא לפתוח את הדלת.

אפשרות זו יעילה כאשר הילדים שוכחים את הקוד הסודי, המנקה מגיעה לנקות את הדירה או אנשי מקצוע מגיעים לטפל בבעיות.

בחברת קליק מערכות אבטחה תוכלו למצוא את כל המידע על אינטרקום עם מצלמה.

 

למי מתאים אינטרקום וידאו?

אינטרקום וידאו מתאים לבתים פרטיים בהם רוצים לשמור על פרטיות ורמת בטיחות גבוהה, בנייני מגורים משותפים בהם גרים הרבה דיירים ויש לסנן את הפוקדים אותם, לקשישים המתקשים לשמוע וקל להם יותר לזהות דמויות בצורה ויזואלית, לילדים שנשארים לבד בבית וכד'.

שומרי שבת למשל, יוכלו לנתק את המצלמה והקודן בשבת ולהשתמש במפתח על מנת להיכנס לדירה. בנוסף, אינטרקום וידאו מתאים למפעלים, ארגונים ציבוריים, עסקים פרטיים ומשרדים.

בבתי עסק רבים חייבים לשמור על האבטחה ולא מספיק שומר בבניין. למשל, ישנם משרדים בתוך גורדי שחקים שיש להתקין מצלמה לא רק בכניסה לבניין אלא גם בכניסה למשרד על מנת לשלוט ולסנן אורחים לא קרויים.

 

עינית דיגיטלית לדלת

בבתים פרטיים ישנה אפשרות להתקין מצלמת עינית לדלת שמאפשרת ראייה רחוקת טווח. מצלמות כאלו נמכרות עם תוספות כמו פעמון או פיצ'ר המאפשר ראיית לילה, חיישן תנועה ויכולת להקליט את התמונה.

המצלמה עצמה קומפקטית, ניתנת לחיבור למכשיר הנייד או למחשב ועושה את העבודה על הצד הטוב ביותר.

בין אם מדובר על אינטרקום וידאו ובין אם על מצלמת עינית חשוב להתקין בבית או בעסק אינטרקום עם מצלמה על מנת לקבל מקסימום אבטחה.

 

כיצד להתקין אינטרקום וידאו?

התקנת אינטרקום וידאו צריכה להתבצע אך ורק על ידי אנשי מקצוע מנוסים העובדים תחת חברה בעלת מוניטין כמו קליק מערכות אבטחה.

מדובר על חברה המעניקה שירות מצוין ואחריות מלאה על ההתקנה. בנוסף, ניתן לקבל מעובדי החברה ייעוץ מקצועי בכל הנוגע לבחירת האינטרקום המועדף עליכם.

המלצות על החברה ניתן למצוא באינטרנט וכמו כן לבקש הצעת מחיר.

אז מה היה לנו עד עכשיו
לקבלת הצעת מחיר לאינטרקום וידאו השאירו פרטים או חייגו עכשיו
קליק מערכות אבטחה

קליק מערכות אבטחה מעניקה שירות ויחס אישי לכל לקוחותיה. אנו נותנים שירות במגוון רחב של מערכות לבית, למשרד, לחנויות ולתעשייה.

שירותים נוספים